2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking

  • 60 μ²

Το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking Βερόνα με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. από τη Γέφυρα Ponte di Pietra και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Verona Porta Nuova, ο οποίος είναι σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη με φούρνο για αυτοεξυπηρέτηση.

Το διαμέρισμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία της Sant'Anastasia. Η Βερόνα απέχει σχεδόν 1 χλμ. από το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Via Giberti, 9, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 250 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking Βερόνα
Valverde Apartments And Room
Τιμή μόνο για κινητά

Valverde Apartments And Room

9.2
Άριστο 70 σχόλια
25 μ από το κατάλυμα
USD 369 USD 332
ανά νύχτα
Berni Apartments - Appartamento B
Τιμή μόνο για κινητά

Berni Apartments - Appartamento B

9.4
Άριστο 158 σχόλια
130 μ από το κατάλυμα
USD 137 USD 123
ανά νύχτα
Arena - Fiera
Τιμή μόνο για κινητά

Arena - Fiera "The Traveler"

9.6
Εξαιρετικό 6 σχόλια
148 μ από το κατάλυμα
USD 4515 USD 4064
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βερόνα Διεθνές Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Verona Porta Nuova Railway Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας023091-LOC-07991,IT023091B4Y4KLPF6R
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking;
      Το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking βρίσκεται κοντά σε Αψίδα Gavi.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking περιλαμβάνουν Βερόνα, Γέφυρα Ponte di Pietra καθώς και Εκκλησία της Sant'Anastasia.
    • ❓
      Στο το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking περιλαμβάνουν L'Amo - Osteria del Pesce και Bar Vienna και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βερόνα Διεθνές Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Verona Porta Nuova Railway Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2 Rooms 10 Min Arena Easy Parking Βερόνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο